PDA

View Full Version : Division

sugard
6th May 17, 06:52
Здравей, с учудване разбрах от LEX LOST че тук имало българи, че и поддръжка :) ОК на мен ми трябва един скрипт за Divivion, който да ме държи в играта мач след мач. Става дума за dlc - last stand. Мисля си че ако стреля сам, презарежда сам и се превърта сам (А-бутон), като последния служи и за respawn може би няма да ме изхвурли от играта за неактивност. LEX LOST направи скрипт за автоматична стрелба и презареждане, но не се респаунва. Погледни го когато можеш.

int fire_time = 10000; //10000 = 10 seconds
int onoff;

main {

if(event_press(5)) {
onoff=!onoff;}
if(onoff) {
combo_run (Farm);
}
}

combo Farm {
// FIRE
set_val(4,100);
wait(fire_time);
wait(100);
// RELOAD
set_val(20, 100);
wait(100);
wait(1000);
// JUMP
set_val(19, 100);
wait(100);
wait(1000);
}

Excalibur
6th May 17, 07:24
Здравей,
Много се радвам, че най-после ще помогна и на Българин.
Аз нямам това DLC, но имам играта. Трябва да ми обясниш малко повече за "респаун' -а .

Аз не я играя тази игра, затова ме считай за абсолютен лаик спрямо нея. Ще ти пратя на лични моя скайп . Търси ме вечер след 21:00 ч.

sugard
6th May 17, 07:40
Основната част от играта мога да кажа става, обаче направиха едни счупени dlc. Respawn става с натискане на бутон А - Хboxone - нищо друго. Идеята ми е да стоя последователни мачове в играта. Персонажът да може да стрелне, след това да презареди, след това да се претъркаля. И после пак да стрелне, да презреди, да се претъркаля. Ако случайно някой ме килне, персонажът да се респауне с бутон А. Бутонът за респаун и претъркулване е един и същ, затова го искам в повтарящ се цикъл. LEX LOST много добре е направил да активирам самото комбо или скрипт както се казва с натискане на RS. просто искам да стоя в играта, а не да ме изхвърли заради нееактивност.

Excalibur
6th May 17, 10:37
Основната част от играта мога да кажа става, обаче направиха едни счупени dlc. Respawn става с натискане на бутон А - Хboxone - нищо друго. Идеята ми е да стоя последователни мачове в играта. Персонажът да може да стрелне, след това да презареди, след това да се претъркаля. И после пак да стрелне, да презреди, да се претъркаля. Ако случайно някой ме килне, персонажът да се респауне с бутон А. Бутонът за респаун и претъркулване е един и същ, затова го искам в повтарящ се цикъл. LEX LOST много добре е направил да активирам самото комбо или скрипт както се казва с натискане на RS. просто искам да стоя в играта, а не да ме изхвърли заради нееактивност.

Много често обаче това не е достатъчно , за да те остави в играта.
Аз ще помисля малко и ще ти направя скрипт , който да прави много повече от това.
Пробвай този скрипт ( не е много повече от предишния, но ще имитира движение).

int fire_time = 3000; //10000 = 10 seconds
int onoff;
int count;

main {

if(event_press(5)) {
onoff=!onoff;
}
////////////////////////////
if(onoff) {
combo_run (SHOT);
combo_run (JUMP);
combo_run (MOVE);

}
}

combo SHOT {
// FIRE
set_val(XB1_RT,100);// RT default shot button
wait(100);
wait(fire_time);
count = count + 1;
if(count> 6) combo_run(RELOAD);
}

combo RELOAD {
// RELOAD
set_val(XB1_X, 100); // reload button
wait(100);
count=0;
}

combo JUMP {
// JUMP
set_val(XB1_A, 100); // jump button
wait(100);
wait(6000);
}

combo MOVE {
set_val(XB1_LX,100);
wait(400);
set_val(XB1_LX,-100);
wait(800);
set_val(XB1_LY,100);
wait(400);
set_val(XB1_LY,-100);
wait(800);
wait(5000);
}

sugard
6th May 17, 14:06
Скрипта е страхотен.

sugard
6th May 17, 14:31
Обаче след 15 мин пак ме изхвърли от играта. Сигурен съм че с подобен скрипт в Call of duty няма да има проблем, но този Division e ужасен. Ако добавим да натиска и RB и LB през 1 мин (това са бутоните за пъркове и се презареждат) Как мислиш?