Results 1 to 3 of 3

Topic: Нужда от помощ - не мога да активирам нито един геймпак

SILVER I

User Info Menu

Нужда от помощ - не мога да активирам нито един геймпак

Здравейте колеги и в частност Excalibur,

много се радвам, че тук има българско присъствие. Винаги е приятно да видиш такава общност по чуждите сайтове.

Обръщам се към теб, защото имам нужда от помощ във връзка с пускането на гейм пакове и много се надявам, че ще можеш поне да ме насочиш.

Аз вече описах случая си в общия форум на английски, но засега няма никаква обратна връзка. Идеята е, че джаджата функционира нормално, когато става въпрос за свързване на различни контролери. Проблемът обаче е в това, че не мога по никакъв начин да активирам даден гейм пад на своя PlayStation 4.

Мисля, че нямам проблем със зареждането на пака на самото устройство, защото изгледах доста указания, а и то не е толкова трудно. Когато обаче опитам да активирам някой гейм пак, цифрата на устройството се променя и то светва в лилаво, но почти веднага самият контролер (Dualshock 3) направо изгасва. Единственият начин е да извадя стикa да го включа повторно, но така се връщам в изходно положение контролерът просто да е разпознат.

Пробвах с един скрипт за управление на кола във Forza 3 със Sixaxis функцията на контролера и се получи, така че може би е нещо, свързано с конзолата. Ползвам PS4 Slim с по-новия контролер.

Дали имаш някаква идея какво може да се направи? Единственото, което ми хрумва, е да пробвам с оригиналния Dualshock 4 контролер, макар че една от причините да купя Cronus Маx беше, че исках да ползвам Dualshock 3.

Сърдечно благодаря за отделеното време!
    Attached Images Attached Images

Bulgaria's foremost expert on everything CM related!

User Info Menu

Re: Нужда от помощ - не мога да активирам нито един геймпак

Здравей,
    Добре дошъл в общността на кронус макс .
    Направи скрииншот на апликацията - искам да видя къде си сложил геймпакетите.

За момента нямам идея какво може да предизвиква този проблем . Ще трябва да помисля.

свържи се със Скайп : excalibur2848

В съобщението уточни, че си БГ от форума.

SILVER I

User Info Menu

Re: Нужда от помощ - не мога да активирам нито един геймпак

Това е програмата, просто drag-and-drop в първия слот. Ще пробвам с DualShock 4 и ще пиша пак. Досега той беше unpair-нат от конзолата. Благодаря!
    Attached Images Attached Images